کاهش رتبه الکسا

قبل از اینکه قصد داشته باشید رتبه الکسای سایت خود را کاهش دهید، باید بدانید که چرا این کاهش رتبه برای سایت شما اهمیت دارد. امروزه برای کاربران ارزش سایتها توسط موارد متعددی مشخص میشود. و اینکه چرا این اتفاق افتاده است وجود سایتهای بسیار زیاد در اینترنت است. در نتیجه وجود سایتهایی که بتواند معیار ارزش گذاری مناسبی را برای سایتها در نظر بگیرد اهمیت پیدا کرده است. یکی از این سایتهای ارزش گذاری سایت الکسا است.

الکسا چگونه سایتها را رتبه بندی میکند؟

در الکسا برای رتبه دهی سایتها پارامترهای زیادی در نظر گرفته میشود که در این بین، تعداد بازدید کنندگان و تعداد کل بازدیدهایی که از سایت انجام میشود، اهمیت بسیار زیادی دارد. البته این عوامل تنها برای الکسا اهمیت ندارد، بلکه سایتهای دیگری چون گوگل و سایر موتورهای جستجو در رتبه بندی خود این عامل را در نظر میگیرند. علاوه بر این تعداد بازدید یکی از حداقل 200 فاکتور سئو و بهینه سازی سایت است. البته باید به این نکته توجه نمود که هر بازدیدی مفید نیست. به همین دلیل زمانی که صحبت از بهبود رتبه الکسا میشود باید دقت نماییم که چگونه و با چه ابزاری این کار را انجام خواهید داد. نرم افزارهای زیادی است که به صورت رایگان میتوانند به افزایش بازدید سایت شما کمک نمایند، اما این نرم افزارها نه تنها باعث بهبود وضعیت شما نمیگردند، بلکه از آنجا که مدتها قبل از طرف سایت الکسا و گوگل و بسیاری از سایتهای مرجع دیگر نیز شناسایی شده اند، موقعیت شما را دچار مخاطره خواهند نمود.

در حال حاضر بهبود رنک الکسا در سایت الکسا ساز به سادگی انجام میپذیرد. این سایت با استفاده از سیستم پیشرفته و به روز خود به کاهش رتبه الکسا در سایت شما کمک شایانی در مدت زمانی کوتاه خواهد نمود. همچنین سایت الکسا ساز افتخار دارد تا اعلام کند که به طور مرتب قوانین وضع شده جدید را از سوی مراجعی نظیر الکسا پیگیری میکند و سعی خود را میکند تا کاربران نتیجه مناسبی دریافت نمایند.

اهمیت کاهش رتبه الکسا چقدر است؟

بهبود رتبه الکسا به طور واقعی اهمیت بسیار بالایی دارد. به عنوان مثال دو سایت فروشگاهی مشابه را در نظر داشته باشد که تمام شرایط یک محصول در آنها یکسان باشد. در این موارد، احتمال اینکه کاربر از سایتی که رتبه الکسای بهتری نسبت به دیگری دارد، خرید نماید بیشتر خواهد بود. به همین خاطر بهبود رنک الکسا برای سایتها حائز اهمیت است، ولی این به این معنی نیست که صاحبان سایت دیگر نیازی به بروزرسانی و بهبود بخشهای دیگر سایت خود نخواهند داشت. چون مسلما در کنار کاهش رتبه الکسا، تولید محتوای مناسب و مفید نیز برای کاربران اهمیت دارد و در صورتی که شما از نظر بهبود محتوای سایت و کلیه بهینه سازی های دیگر در حد قابل قبولی قرار دارید به شما توصیه میکنیم همین حالا با ثبت نام در سایت الکسا ساز شروع فرایند رشد سایت خود را مشاهده نمایید.

تا چه حد میتوانیم ترافیک سایت را بالا ببریم و رتبه الکسا را بهبود دهیم؟

در حال حاضر محدودیتی برای کاهش رتبه الکسا و یا بهبود سایت شما در الکسا ساز وجود دارد. در هر زمان و تا هر میزان که تمایل داشته باشید میتوانید رتبه الکسای خود را تحت تاثیر قرار دهید. در صورتی هر گونه سوال میتوانید به طور شبانه روزی با استفاده از سیستم تیکت سایت سوال خود را مطرح نمایید یا در ساعات اداری با تلگرام  درج شده در بخش تماس با ما، تماس حاصل نمایید. در این صورت حتی اگر در آن زمان امکان پاسخگویی به شما را نداشته باشیم، در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.