نمونه کارها

از آنجایی که بسیاری از وب مستران به دنبال کاهش رتبه الکسا سایت خود هستند، تا در نتیجه آن بتوانند مشتریان بیشتری جذب نمایند و همچنین درآمد خود را افزایش دهند، الکسا ساز به منظور ارائه خدمات بهبود رتبه الکسا و افزایش بازدید طراحی شده است.

در الکسا ساز با سیستمی جدید و بسیار ساده اما کارآمد کلیه پارامترهای رتبه دهی الکسا تحت تاثیر قرار میگیرند. از جمله پارامترهایی که کاهش می یابند عبارتند از رتبه الکا، نرخ ریزش مشتری یا همان Bounce Rate . از جمله پارامترهایی که افزایش خواهند داشت عبارتند از : تعداد بازدیدکنندگان سایت، تعداد صفحات بازدید به ازای هر کاربر و مدت زمان ماندگاری هر کاربر در صفحه.

همچنین ارسال بازدید کننده از سایتها به تبلیغات ثبت شده در این سایت به صورت کاملا تصادفی است و پس از مدت کوتاهی میتوانید در صفحه الکسای مربوط به سایت خود سایتهای ورودی را نیز مشاهده نمایید. با توجه به ویژگیهای بیان شده، به جرات میتوان گفت سیستم مشابهی تاکنون برای این منظور طراحی نشده است.

در این بخش میتوانید برخی از سایتهایی که با استفاده از سیستم الکسا ساز رتبه آنها بهبود یافته است، مشاهده نمایید. علاوه بر این برای برخی از این سایتها نرخ ریزش هم بیان شده است. (این صفحه هر ماه به روز رسانی میشود تا آخرین تغییرات سایتهایی که مجوز نمایش آنها را در این بخش داریم، نشان دهد)

لطفا توجه داشته باشید که میتوانید با مراجعه به صفحه الکسای سایتها رتبه فعلی انها را مشاهده نمایید و با تاریخ و رتبه ذکر شده در این صفحه مقایسه نمایید. علاوه بر این وجود تعداد نسبتا ثابتی بازدید در روز پس از مدتی رتبه الکسای سایت در یک بازه کوتاهی نوسان خواهد داشت که به معنی پایدار شدن رتبه سایت در آن محدوده است. بنابراین اگر لازم به تغییرات بیشتر در رتبه باشد، باید تعداد بازدیدهای سایت را افزایش داد.

در صورت هر گونه سوال یا اطلاعات بیشتر و یا همچنین نمونه کارهای دیگر میتوانید با ثبت نام در سایت و طرح سوال خود در بخش پشتیبانی، پاسخ خود را دریافت کنید. همچنین میتوانید از اطلاعات صفحه تماس با ما برای کسب اطلاعات بیشتر نیز استفاده کنید.

1. سایت پاپ آپ می

در ابتدا سایت الکسا ساز با هدف بهبود رتبه سایت پاپ آپ می تاسیس شد. علت این امر این است که کلیه ترافیک ورودی سایت پاپ آپ می به تبلیغات آن اختصاص داشته و تاثیری در بازدید و رتبه سایت نداشت. به همین دلیل برای کاهش رتبه الکسای آن سیستم الکسا ساز به وجود آمد. ترافیک سیستم الکسا ساز به صورت واقعی و از طریق پاپ آپ می تامین میشود. در شکل زیر نمودار تغییرات رتبه سایت پاپ آپ می را میتوانید مشاهده کنید که با استفاده از سایت رتبه کلمه ثبت شده است:

نمودار تغییر رتبه الکسا برای سایت popupme.net

2. سایت الکسا ساز

استفاده از الگوریتم الکسا ساز برای کاهش رتبه الکسای خود سایت نیز نتیجه زیر را داشته است که در نمودار رتبه کلمه آن مشخص است:

نمودار تغییر رتبه الکسا برای سایت alexasaz.com