افزایش بازدید سایت

الکساساز چگونه میتواند تعداد بازدید سایت شما را افزایش دهد؟ از آنجایی که از انتخابهای ثبت تبلیغ برای کاربران قرار دادن شناسه آمارگیر گوگل آنالیتیکز هست، این امارگیر به صورت خودکار به صفحات حاوی فایلهای فعالسازی اضافه شده و در نتیجه میتوانید ترافیک ارسالی از سمت الکسا ساز را در آمار روزانه گوگل آنالیتیکز خود مشاهده نمایید. روشهای زیادی برای افزایش بازدید سایت وجود دارد، اما از آنجا که تنها بازدیدهای واقعی بر رتبه الکسا تاثیر گذار هست، ما نیز بازدیدها خود را با تامین ترافیک واقعی یا در واقع ارسال بازدیدکننده های واقعی به صفحات مختلف سایت شما تامین میکنیم. این امر سبب میشود تا تاثیر قابل توجهی بر روی کاهش رتبه الکسا سایت داشته باشد

چه لزومی به افزایش تعداد بازدید کنندگان سایت وجود دارد؟ یکی از مهمترین فواید این افزایش، تاثیر این کار بر روی سئو و در نهایت میزان درآمد سایت خواهد بود. علاوه بر این سبب میشود تا دامنه سایت مورد نظر مورد توجه سیستمهای مانیتورینگ قرار بگیرد. روشهای زیادی برای افزایش بازدید وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:

1. گرفتن بک لینک (Back Link) از سایتهای دیگر: این روش یکی از معمولترین روشهای تلاش برای افزایش بازدید است که با توجه به استفاده بی رویه از آن، تقریبا دیگر استفاده چندانی ندارد.

2. قراردادن بنر در سایتهای پرترافیک و پر بازدید: با توجه به اینکه در این روش هزینه کلیک نسبتا بالاست، نمیتوانیم آن را به عنوان بهترین روش برای افزایش بازدید سایت معرفی کنیم. زیرا اگر بخواهیم هزینه این کار را با سایت الکسا ساز مقایسه نماییم شاید در برخی موارد، سایت الکسا ساز بتواند تا یک هزارم هزینه هر بازدید کننده را کاهش دهد.

3. نشر محتوای جذاب: استخدام نویسنده هایی به صورت اختصاصی برای نوشتن مقالات با کیفیت و یا ترجمه مقالات میتواند بازدید کنندگان زیادی را به سوی سایت جذب نماید. توصیه ما برای تثبیت نمودن رتبه الکسا این است که در کنار استفاده از روشهای افزایش بازدید الکسا ساز، مطالب با کیفیتی را در سایت خود منتشر نمایید تا پس از اینکه بازدید کننده به سمت سایت شما هدایت شد، بعدا شخصا تمایل و رغبت به برگشت به سایت شما را داشته باشد و علاوه بر این با انتشار لینک مطالب مفید سایت شما در مکانها دیگر نظیر وبلاگها و شبکه های اجتماعی، بازدید کنندگان دیگری را به سایت شما هدایت نماید.

4. سئو و بهینه کردن سایت:از آنجا که جدا از رتبه الکسا، موتورهای جستجو به محتوای سایت و چیدمان ان اهمیت میدهند، لازم هست که به این امر مهم نیز پرداخته شود. کاربرانی که از سمت موتورهای جستج. به سایت شما هدایت میشوند، در واقع به دنبال مطلب سایت شما بوده اند و بهترین هدف برای وب سایتها این است که این کاربران را به کاربران وفادار خود تبدیل نمایند. در نتیجه علاوه بر این که سایت خود را به روشهای گوناگون از جمله استفاده از سیستم الکسا ساز تبلیغ می نمایید، لازم است تا سئو و بهینه سازی را نیز مورد توجه قرار دهید و حداقل اصول پایه آن را رعایت نمایید.

5. بهبود رتبه الکسا به خاطر اعتباری که به سایت شما میبخشد، توجه کاربر را جلب میکند البته این به معنی نیست که نباید بقیه مواردی را که در جذب مخاطب تاثیر دارد نادیده گرفتو زمانی شما میتوانید بازدید سایت را افزایش دهید و در نتیجه آن رتبه الکسای سایت خود را بهبود دهید که به محتوایی که منتشر میکنید نیز توجه کافی داشته باشید. تا در نهایت کاربرانی که به دلیل موارد گفته شده از قبل در سایت شما به گشت و گذار می پردازند نا امید نشده و سایت را به سرعت ترک نکنند.

شما میتوانید همین حالا با ثبت نام در سایت الکسا ساز به ثبت تبلیغ در کوتاهترین زمان و بهبود رتبه الکسا و افزایش بازدید سایت خود بپردازید.