قوانین الکسا ساز

به منظور استفاده از خدمات سایت الکسا ساز در زمینه افزایش رتبه الکسا و همچنین افزایش بازدید گوگل و یا نمایش تبلیغات سایر کاربران ، پذیرش قوانین زیر الزامی است:

1. قوانین تبلیغ دهندگان

1.1. هیچ یک از وب های فروش اکانت های عبور از فیلترینگ حق تبلیغات در الکسا ساز را ندارد.

2.1. وبگاه های فیلتر شده اجازه استفاده از خدمات سامانه الکسا ساز را ندارند.

3.1. در صورتی که برای تبلیغات وبی که با قوانین سامانه تبلیغاتی الکسا ساز مغایرت دارد هزینه ای واریز شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی الکسا ساز می تواند از عودت وجه خودداری کند.

4.1. ملاک میزان ورودی به وبگاه های تبلیغ دهنده ، شمارنده سایت الکسا ساز می باشد نه شماردنده های دیگر.

5.1. در صورت تغییر محتویات صفحه ای که در سایت الکسا ساز تبلیغ می شود ، به صورتی که محتوای جدید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا مورد تایید مسئول سامانه تبلیغاتی الکسا ساز نباشد ، مسئول سامانه تبلیغاتی الکسا ساز اجازه برداشتن تبلیغات مذبور را داشته و ملزم به پرداخت هیچ گونه خسارت و مابه التفاوتی نمی باشد ؛ همچنین مسئولین این سامانه می توانند حساب کاربری فرد خاطی را برای همیشه مسدود کرده و هیچ مقدار از درآمد کسب شده کاربر خاطی را به وی پرداخت ننمایند.

6.1. پس از سفارش تبلیغ ، امکان عودت وجه پرداخت شده و حذف تبلیغ وجود ندارد.

7.1. مقدار سفارش یا نوع پرداخت یا هر دلیل دیگری هیچ تفاوتی در قانون عدم لغو تبلیغ ایجاد نمیکند و تبلیغات به هیچ عنوان لغو نخواهند شد.

8.1. تنها توافقاتی که بصورت مکتوب با امضا مدیریت سایت بصورت قرارداد درامده اند دارای اعتبار میباشند و صحبتهای شفاهی و مکتوب از سایر روشها فاقد اعتبار است.

9.1. از آنجا که ترافیک سایتهای نمایش دهنده وابسته به مناسبتهای واقع در هر روز می باشد و ممکن است تغییر داشته باشد، الکسا ساز همواره سعی میکند تا با ارائه خدمات مطلوب به تعداد کافی تبلیغ در اختیار تبلیغ دهنده بگذارد ولی در صورتی که به هر علت (از جمله علت گفته شده) تعداد تبلیغ کاربر به مقدار درخواستی در روز نرسد کاربر حق اعتراض نخواهد داشت. در واقع نمایش تبلیغ در این شرایط ممکن است کمی طولانی تر گردد.

10.1. تبلیغ دهنده موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات تبلیغ خود اطمینان حاصل کند. و در صورت مشاهده هرگونه تناقض مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح اطلاع دهد. لذا مسئولیت کلیه مواردی که ممکن است بر سایت تبلیغ دهنده اثر گذار باشد، بر عهده تبلیغ دهنده است و الکسا ساز در این راستا هیچگون مسئولیتی ندارد.

 

11.1. قوانین ثبت تبلیغات بهبود رتبه الکسا

1.11.1. تایید این تبلیغات توسط کاربر صورت میپذیرد و نیازی به تبلیغ از سمت مدیریت نیست. ملاک تایید تبلیغات وجود فایل html ارائه شده در پنل کاربری متعلق به هر تبلیغ می باشد.

2.11.1. الکسا ساز میتواند در صورتی که فایل html گفته شده در بند 1.11.1 را در سایت تبلیغ شده مشاهده نکرد و یا محتوای آن تغییر یافته بود، تبلیغ مذکور را به حالت عدم تایید تبدیل کند و کاربر موظف است نسبت به رفع آن اقدام نماید.

3.11.1. چنانچه به هر دلیلی مشاهده شود که سایت تبلیغ شده فیلتر هست و قابلیت دریافت آیپی های ایران را ندارد و یا به علت تغییر محتوای فایلهای فعالسازی، آیپی های ارسالی به تبلیغی برگشت داده نمیشود، تبلیغ مذکور بدون اخطار حذف شده و بودجه باقیمانده آن صفر خواهد شد و امکان شارژ مجدد وجود نخواهد داشت. در این موارد کاربر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

 

 

الکسا ساز میتواند در هر زمان نسبت به تغییر این قوانین اقدام نماید.

با ثبت نام در این سیستم کاربر تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی که در آینده به آن اضافه خواهد شد را میپذیرد